Katarzyna Maciejewska została Radną Powiatu Będzińskiego

Katarzyna MaciejewskaKatarzyna Maciejewska dzięki dużemu poparciu, uzyskała szósty wynik (808 głosów) na wszystkich kandydujących do Rady Powiatu Będzińskiego. Przez dwie kadencje (8 lat) była radną Rady Miejskiej Będzina, tym razem zasiądzie w Radzie Powiatu Będzińskiego.
Dziękuję Wszystkim Mieszkańcom Będzina, Grodźca i Łagiszy, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych. Tak dobry wynik jest dla mnie niespodzianką ponieważ pierwszy raz ubiegałam się o mandat radnej powiatowej. Tu potrzebne jest znacznie większe poparcie niż do rady miasta. Nie miałam również środków na to, żeby reklamować się na słupach, kilku lawetach czy bilbordach. Tak wielkie poparcie mobilizuje mnie do dalszej pracy na rzecz mieszkańców mojego ukochanego miasta i powiatu będzińskiego. Myślę, że dużo osób zagłosowało na mnie ponieważ aprobuje moją dotychczasową działalność zarówno społeczną jak i samorządową. Jestem wdzięczna za takie poparcie i zaufanie. – mówi Katarzyna Maciejewska, która po raz pierwszy zasiądzie w Radzie Powiatu Będzińskiego. – Przykro mi, że prowadzono wobec mnie „brudną” kampanię, pełną oszczerstw i kpin. Widocznie pewnym osobom brak klasy, honoru i kultury. Wierzę, że to wszystko co zrobiono przeciwko mnie w tej kampanii, jak i w dniu wyborów, znajdzie szczęśliwy finał w sądzie. – dodaje radna.
Co piszą dziennikarze na temat wyniku wyborów ? – Pani Redaktor Katarzyna Kapusta  w Tygodniku będzińskim Dziennika Zachodniego z 28 listopada br. Nr 608(48) w artykule opatrzonym nadtytułem: Oni przegrali te wybory z kretesem, pisze:

DzZ o wynikach wyborow

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Dodaj do ulubionych
  • Twitter