Wakacyjny „Projekt Lato 2015” realizowany przez PMDK

Projekt Lato 2015 - 600 x 424Ważna informacja dla rodziców dzieci spędzających wakacje w Będzinie. „Projekt Lato 2015” realizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury (ul. Powstańców Śląskich 1) rozpoczyna się w poniedziałek 29 czerwca o godzinie 13:00 i potrwa do piątku 17 lipca. Akcja zaczyna się Wakacyjnym Piknikiem Artystycznym połączonym z grillowaniem. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00. W ramach „Projektu Lato 2015” przewidziane są 3 wycieczki:
– do „Jurajskiej Spiżarni” w Lelowie,
– do parku rozrywki „Dream Park Ochaby”,
– do Ojcowa.
Szczegóły organizacyjne wycieczek będą podane wkrótce. Zapisy na bezpłatne zajęcia oraz na odpłatne wycieczki (płatność tylko i wyłącznie za bilety wstępu i ubezpieczenie)              w Dziale Administracji i Promocji PMDK od wtorku 23 czerwca od godziny 7:30.
Zapisując dziecko należy:
– wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku,
– zaznajomić się i podpisać Regulamin „Projektu Lato 2015”,
– podpisać zgodę na samodzielny powrót dziecka lub zgodę na odbiór dziecka przez osobę trzecią,
– wypełnić zgodę na wyjazd na wycieczkę lub wyjście dziecka poza PMDK.
Dokumenty dostępne są bezpośrednio w PMDK oraz na stronie internetowej pod adresem – http://www.pmdk.bedzin.pl/index.php/dokumenty
Zapisów można dokonywać także telefonicznie (32-762-12-69) – podając imię i nazwisko dziecka oraz telefon kontaktowy, natomiast wymaganą dokumentację prosimy dostarczyć w ciągu 3 dni od zgłoszenia telefonicznego do domu kultury. Gorąco zapraszamy na „Projekt Lato” z PMDK! (informacja za: http://www.pmdk.bedzin.pl/index.php/component/content/article/425-rusza-projekt-lato-2015)

 

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Dodaj do ulubionych
  • Twitter