„Gramy dla Mamy” na rzecz Domu Matki i Dziecka

glowka na wwwCARITAS Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na Koncert Charytatywny „GRAMY dla Mamy” (poniedziałek 23.05. g.19.00), którego gwiazdą będzie p.Krzysztof Krawczyk.To wyjątkowe wydarzenie dedykujemy matkom i dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, pragnąc pomóc urzeczywistnić ich marzenia o normalnym życiu. Dom Matki i Dziecka zapewnia schronienie kobietom oczekującym narodzin dziecka oraz matkom z dziećmi, które we własnym domu nie mogą czuć się bezpiecznie. – mówi Dyrektor Caritasu Ks. Tomasz Folga.
Koncert charytatywny odbędzie się w poniedziałek 23 maja br. o godzinie 19.00 w sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu, przy ulicy Wawel 2. Gwiazdą koncertu będzie Krzysztof Krawczyk. – Caritas, również w naszej diecezji, bardzo wspiera rodziny oraz samotne matki. Najpiękniejszym dziełem ostatnich lat, jest powstały nie tak dawno Diecezjalny Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu. Koncerty „Gramy dla Mamy” połączone z aukcjami są wsparciem dla tego Domu ale także promują dobroczynność. To jest piękny i potrzebny przykład. – mówi wolontariuszka Caritas Katarzyna Maciejewska, radna powiatu będzińskiego, a zarazem inicjatorka wielu dobroczynnych przedsięwzięć.
Koncert połączony będzie z aukcją podarków od znanych i cenionych osób, między innymi od Ojca Świętego Papieża Franciszka. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na Diecezjalny Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu.
Bilety – cegiełki w cenie 35 zł dostępne wkrótce w biurze Caritas przy ul. Korczaka 5 oraz w Centrum Informacji Miejskiej w pasażu przy Placu Stulecia w Sosnowcu.
Serdecznie zapraszamy !

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Dodaj do ulubionych
  • Twitter